Návod na použití

Tento online manuál vizuální identity obsahuje pravidla pro zavedení naší identity a vizuálního stylu prostřednictvím grafických prvků. Pod odkazy v levém sloupci naleznete stránky obsahující veškeré potřebné informace o značce a pravidla jejího používání. Manuál je určen jak našim zaměstnancům, tak i partnerům, jako jsou reklamní agentury, grafická studia, designéři, tiskárny a další partneři a dodavatelé společnosti.

Navigation

Na levé straně obrazovky naleznete kompletní seznam všech stránek, rozčleněných do několika kategorií. Seznam slouží jako navigační menu – jednoduše klikněte na požadovaný odkaz a zobrazí se příslušná stránka.

Downloads

Logo a další prvky naší identity si můžete stáhnout v záložce Resource files, která se nachází vedle náhledových obrázků. Soubory jsou k dispozici v různých formátech vhodných pro tisk i použití na obrazovce.

Send by email

Chcete-li zaslat některou ze stránek manuálu emailem, klikněte na šipku zobrazenou v pravém horním rohu. Objeví se malý formulář, který vyplňte, napište zprávu a stiskněte tlačítko „Odeslat“. Příjemci bude automaticky odeslán aktivní odkaz na příslušnou stránku.

Password protection

Soubory ke stažení v tomto online manuálu vizuální identity mohou být chráněny heslem. Loga, obrázky a další grafické soubory proto mohou stahovat pouze uživatelé s přístupovým heslem. O přístupové heslo k souborům ke stažení, prosím, požádejte na stránce Kontakty.

© Král vín, www.kralvin.cz / Identitu vytvořila agentura Touch Branding.

Odeslat stránku

Odeslat stránku